Жовті квіти біля струмка

Зміст:

Квіти жовтого кольору. Назви та опис рослин з жовтими квітами

Мовою квітів жовтий означає радість, сонце, багатство і щастя. Вони можуть подарувати тепло і опромінювати своєї променистістю квартиру або сад в будь-який час року.

Рослин з бутонами цього кольору величезна кількість, вони гріють душу і розсіюють морок поганого настрою. Посадивши маленькі сонечка в своєму саду або на підвіконні, Ви будете радіти кожному новому дню.

Для вибору відповідного сорту, достатньо знати назви жовтих кольорів.

Квіти жовтого кольору: назви

Адоніс – поширена рослина, що належить до сімейства Лютикова. Він налічує близько 45 видів.

Квіти багаторічних видів горицвіту, як правило, пофарбовані в яскраво-жовтий колір. Його вирощують в альпінарії або на передньому плані бордюру.

Рослина трав’яниста може досягати 50 – 60 см у висоту, з декоративними ажурними листками.

Алиссум – однорічна або багаторічна рослина. Воно сильно галузиться, а квіти являють собою велику кількістю дрібних бутонів різноманітних яскравих кольорів, часто жовтого.

Алиссум – компактна рослина, його висота всього 20-40 см. Найчастіше воно висаджується на рабатках і клумбах, в змішаних квітниках і вазонах.

Крім привабливого зовнішнього вигляду, квітка має приємний медовим ароматом, який приваблює не тільки бджіл, але і ін. Корисних комах, які допомагають запилювати плодово-ягідні культури та інші квіти в саду.

Анемона лютиковая має жовті квіти і цвіте ранньою весною. Багато видів вітрогонки декоративні, деякі ж – отруйні.

Анемона зростає цілими скупченнями, плямами більшої або меншої величини.

Пупавка – багаторічна трав’яниста рослина висотою 30 – 50 см з розгалуженими у підстави стеблами і стрижневим коренем. Квіти мають жовтий колір, до 3 см в діаметрі і трохи сплюснуті.

У народній медицині пупавки світло-жовту вживають як протигарячкове, потогінну, жовчогінну та кровоспинний засіб.

Гацанія – дуже красива південноафриканська ромашка, яка завоювала велику популярність серед квітникарів. Гацанія являє собою низькоросла рослина сімейства складноцвітих.

Листя щільні, мають різноманітну форму з розеткою. Культура налічує близько 40 видів різноманітних відтінків, в тому числі, жовтий.

Примула – одне з кращих прикрас весняного саду. Деякі садівники вирощують примули у віконних ящиках і часто застосовуються для озеленення балкону.

Листя рослини містять велику кількість вітаміну С, тому їх вживають в їжу. Селекціонерами виведено багато сортів і декоративних форм примули.

Найбільш відомі гібридні варіанти з оранжево-жовтими квітками.

Настурція – невибаглива популярна рослина. Вона прекрасно впишеться в будь сад, прикрасивши його своїми яскравими квітами.

Настурція елегантна і вишукана, радує тривалим цвітінням, дивує красою листя і квіток. Рослина налічує близько 80 видів.

Квітки настурції бувають прості або махрові, з приємним ароматом, різноманітних кольорів. По фактурі пелюсток квітки оксамитові, з жовтою або помаранчевою чашечкою.

Рослини з жовтими квітами: список

Калужница – вологолюбна рослина, яку можна вирощувати біля водойми в саду. Воно налічує близько 40 видів, що виростають в помірній зоні обох півкуль.

Багаторічні рослини з гіллястими стеблами і округлими гладкими листям з серцеподібною підставою і жовтими квітами.

Доронікум відноситься до сімейства айстрових. Садівники попросту називають цю рослину «жовтої ромашкою». В залежності від сорту, дороникум має квіти, діаметром 3 – 10 см.

Висота рослини коливається від 25 до 70 см залежно від сорту. Листя зелені і глянсові.

Нижні зібрані в прикореневу розетку.

Лилейник – високодекоративні рослини, які широко застосовують у ландшафтному дизайні. Квітки лилейника великі і воронкоподібні, різних відтінків жовтого кольору. Вони зібрані по 2-10 шт. в розлогі суцвіття.

Лилейники – квіти, які можна використовувати як контейнерні рослини.

Рудбекія являє собою величезні золотисті квіти, які цвітуть все літо. Своїм виглядом вони нагадують про дитинство, теплі і сонці.

Догляд за рослиною і його посадка не доставляє великих клопотів. Культура відрізняється холодостійкістю, а батьківщиною його є Північна Америка.

Георгіна – рід рослин родини айстрових. Сорти жоржин розрізняються будовою куща, формою і забарвленням суцвіть. Є варіанти з простими, напівмахровими і махровими суцвіттями.

Численні сорти жоржин відрізняються різноманітністю відтінків. Тут можна зустріти майже всі кольори спектра, включаючи м’які пастельні тони.

Тюльпан – рід багаторічних цибулинних рослин сімейства Лілійні. Квітка у тюльпана, як правило, один, але є й багатоквіткові види, на квітконосі яких 3-5 бутонів.

Квітка правильний, двостатеві, оцвітина з шести вільних листочків з подовженими пильовиками. Кольори тюльпанів можуть бути найрізноманітнішими, але найчастіше зустрічаються жовті та червоні.

Водні рослини для струмків і канав

Рослини цієї категорії призначені, щоб оживити природні або штучні струмки і канави, які можуть бути з’єднані з існуючими ставками, і будуть залучати всі види диких тварин, включаючи жаб, тритонів і бабок.

Додавання шуму води або зображення водойми (навіть якщо це невеликий басейн) може мати дуже розслаблюючій функцію. Деякі дослідження показують, що водойми заспокоюють людину. Люди люблять влаштовувати пташині ванни, створювати фонтани у внутрішньому дворику, будувати садові ставки, озеленювати великі ставки і водно-болотні угіддя поруч з нашими будинками і жити біля озер і струмків.

Як і у випадку з будь-яким ландшафтом і садом, ми часто додаємо в ці водойми додаткові водні рослини.

Стріла Арум (Arrow Arum)

Arrow Arum — це багаторічна рослина, яка росте групами, на вологих грунтах і мілководді. Він показує ядра розміром з ягоду, які є поживними речовинами для качок. Arrow Arum цвіте з травня по липень і виростає від 30 до 60 см заввишки, в залежності від кількості доступних поживних речовин.

Стріла арум, також відомий як качина картопля, це відмінна декоративна рослина, яка забезпечує гарний захист берегової лінії від ерозії, а також є відмінним джерелом їжі для оленів, водоплавних птахів, інших птахів і диких тварин.

Аронник (Calla Palustris)

Аронник виробляє білу квітку з блискучими довгастими зеленими листками у формі серця. В кінці літа до осені він дає грона червоних ягід. Віддає перевагу прохолодним заболочені землі і краю струмків. Стебла повзуть або плавають, а висота дозрівання становить 25-45 см. Садити в повній тіні.

Ліатріс колосистий або Палаюча зірка (Blazing Star)

Палаюча зірка утворює високу яскраву фокусну точку у струмків і ставків. Уродженець вологих прерій, лиатріс має жорсткі стебла, покриті тонким листям з елегантними шипами густих квіткових головок лаванди в середині літа. Виростає приблизно 90 см заввишку.

Блакитна лобелія (Blue Lobelia)

В кінці літа – восени у Blue Lobelia з’являються шипи синіх кольорів, залучаючи до берегів дрібних птахів і комах. На відміну від більшості інших квітів, блакитна лобелія добре себе почуває в тіні. Виростає до 60-80 см заввишки

Синя вербена (Blue Vervain)

Темно-сині квіткові шипи прикрашають Blue Vervain з липня по вересень, залучаючи безліч метеликів. Посадіть синю вербену по сторонам струмків, по краях ставків і на інших вологих грунтах, щоб в кінці літа вони стали синіми. Крихітне насіння легко росте на відкритому родючому грунті. На яскравому сонці виростає від 90 см до 1,5 м заввишки.

Очерет (Bulrush)

Очерет найкраще росте вздовж берегової лінії з більш твердими відкладеннями, такими як глина, пісок або гравій. Комиш росте у воді на глибину до 1 м, над водою від 30 см до 2 м, в залежності від різновиду. Вони складаються в основному з тонких жорстких стебел, що піднімаються з щільного кореневого пучка, і мають невеликі насіннєві вузлики вздовж стебла або на кінці.

Густі корені очерету забезпечують відмінну стабілізацію берегової лінії. В цілому рослини міцні, привабливі і забезпечують хороше укриття на мілководді водоплавних птахів, птахів і риб.

Їжача голова (Bur-reeds)

Їжача голова відрізняється витонченими, схожими на траву листям, звивистими стеблами квітів і круглими колючими насіннєвими головками, розташованими як намистинки на мотузочці. Довгі тонкі стебла нагадують котячі хвости, але не такі високі. Це красива мілководна рослина росте з бульб, які висаджують навесні або влітку. Вона використовується для стабілізації берегової лінії і діє як природний фільтр для води. Бур-тростина виростає від 90 см до 1,2 м заввишки і забезпечує середовище проживання для птахів і тварин.

Хара (CHARA)

Хара зазвичай зростає в прозорій жорсткої воді. Не маючи справжніх стебел і листя, хара насправді є водорістю. На відміну від кореневих рослин, хара отримує поживні речовини з товщі води. Це робить її конкурентом за доступні поживні речовини. Після того, як хара закріпиться, вона може допомогти знизити помутніння, викликане зваженими частинками і планктонними водоростями. Хара продається відрами і висаджується, просто кинувши її в воду. Вона буде рости в будь-якій частині струмка, куди потрапляє сонячне світло.

Роголистник (Coontail)

Роголистник отримав свою назву від пухнастих кінцівок, які нагадують хвіст єнота. Як і хара, у нього немає справжніх коренів. Це гарна рослина для скорочення проблемних водоростей, так як воно поглинає фосфор з води. Кунтейл — відмінне доповнення до струмка або озера, але з ним потрібно бути обережним, щоб він не став надмірним.

Посконник пурпуровий (Joe Pye Weed)

В кінці літа Joe Pye Weed вінчають грона рожевих квітів. Колотівки фактурного листя додають краси уздовж берегів струмка. Прохолодними вересневими ночами на квітах люблять гніздитися джмелі. На яскравому сонці виростає до 1,5 м заввишки.

Ехінодорус крупнолистний або аргентинський (Echinodorus grandiflorus)

Ехінодорус крупнолистний — це занурена рослина, що складається з товстого міцного стебла з довгастим листям завдовжки до 25 см. Він росте в чистій воді на глибині до 2 м. У кінці літа рослина піднімається на поверхню і формує короткий насіннєвий шип на кілька см над поверхнею. Ця рослина забезпечує прекрасне середовище проживання для риб, які харчуються комахами, що живуть в його листі. Воно також забезпечує відмінне укриття при посадці на більш глибоких ділянках біля обривів.

Молочай болотяний (Euphorbia)

Улюблена рослина-господар гусениці метелика монарх. З гладких гілок виростають гарні округлі грона ніжно пахучих рожевих квітів. Рослини болотяного молочаю ростуть швидко, зазвичай цвітуть з червня по серпень. Виростає до 1,2 м заввишки.

Болотяний флокс

Цей рідкісний красень розкривається на початку літа своїми темно-червонувато-пурпуровими квітами. Болотний флокс виростає на 60 см – 1,2 м заввишки при повному або частковому сонячному світлі.

Губастик або мавпячий квітка (Monkeyflower)

Monkeyflower — представник сімейства левиний зів. Ця рослина покривається синіми кольорами в кінці літа – початку осені. Це одна з небагатьох рослин, яка виростає від 1,5 до 2 м заввишки уздовж берегів струмка.

Понтедерія або щучья рослина (Pickerel Plant)

Щучье рослина — ефектний представник сімейства м’ятних, квітучий масою яскраво-рожевих квітів в кінці літа – початку осені. Створює відмінний килимовий покрив вздовж берегів. Виростає 30-60 см заввишки.

Водяна лілія (Water Lily)

У білого і жовтого латаття товсті бульби, на яких проростає листя і декоративні квіти, що спливають на поверхню на вузьких стеблах. Обидва типи найкраще ростуть на не глибоких, захищених ділянках від 30 см до 1,2 м води з м’яким дном. Біла лілія воліє мілководдя. Латаття дуже декоративне і вирощує великі білі або жовті квіти, які можуть зробити мілководдя більш привабливим.

Дика селера (Wild Celery)

Дика селера — це переважно занурена рослина, у якої росте вузьке соковите листя від 30 см до 1,5 м завдовжки. Ближче до кінця літа листя з’являється і плоско лягає на поверхню струмка. В цей час рослину можна визначити по пружинному стеблу, яке утримує занурену насіннєву головку. Дика селера найкраще росте на мілководних ділянках відкритої води з повним сонячним світлом, де вона може вкоренитися в м’яких донних відкладеннях.

Дика селера — відмінне джерело їжі для водоплавних птахів і риб. Водні птахи будуть харчуватися усіма частинами рослини. Крім того, дика селера є прекрасним укриттям для риб.

Створюємо жовтий квітник. Перелік жовтих квітів і чагарників і їх сорти

Оригінальна і пахуча клумба – це мета багатьох квітникарів, адже багато хто хоче незвично перетворити клумбу, створюючи щось неймовірне. Справа не тільки в формі і зовнішньому вигляді клумби, а й в рослинах, які ростуть і радують своїм цвітінням.

Різноманіття і різноманітність кольорів дозволяє «розгулятися», так як можна комбінувати і створювати все, що душі заманеться, тим більше, що немає особливих рамок, стандартів і обмежень. Одним їх популярних напрямків у створенні незвичайної клумби є створення квіткової композиції на ділянці одного забарвлення і відтінку. Лідерами таких клумб по праву вважаються декоративно-квітучі рослини і чагарники жовтого кольору.

Чому саме жовтий колір?

Це питання автоматично з’являється. А відповідь досить проста – всі жовті квіти – це «діти» сонця, які здатні не тільки прикрасити своєю красою ділянку, але і принести в дім радість, щастя, любов і удачу. Саме жовті композиції здатні підняти настрій, змусити посміхнутися в самий похмурий день, а також бути ближче до сонечка. Неймовірної краси видовище, коли спекотного літнього дня ваша жовта клумба пахне, створюючи абсолютну гармонію з природою.

Пропонуємо десятку кращих квітів жовтого кольору, а також різноманітну варіацію сортів, які прикрасять ваш квітник і додадуть йому шарму і краси.

Тюльпани

Це повноправні лідери будь-якого квітника, адже ці представники сімейства лілійних і багаторічних рослин, здатні одними з перших порадувати своїм чудовим цвітінням. Основа для посадки – цибулини тюльпанів, які вважаються багаторічними, але потребують періодичної пересадки, щоб зберегти розмір ніжки і бутона. Параметри тюльпанів можуть бути найрізноманітніші, слід посилатися на особливості сорту. Зразкові показники висоти ніжки тюльпанів складає від 20 до 90 см. Листя не надто багате і густе, що володіє витягнутою, злегка загостреною овальною формою. Колірна гама відтінків листя також може мати варіації від насиченого зеленого, до практично сизого. Суцвіття має різні форми, але найчастіше – це суцвіття нагадує винний келих. У наш час тюльпани мають величезну різноманітність, так як селекціонери щороку виводять масу нових сортів, які володіють неймовірною красою. Наведемо найоригінальніші і дуже красиві приклади сортів тюльпанів, які обов’язково стануть справжньою родзинкою вашого жовтого квітника.

  • Популярні сорти тюльпанів, які мають махрово-оксамитовий елемент на кінчиках пелюсток – Mon Amour, Crystal Star, Hamilton.
  • Більш класичний вид тюльпанів, але які володіють великим бутоном і красивим цвітінням – Strong Gold, Friendship 1998 Jaap Groot, Golden Parade, Golden Emperor.
  • «Повні» тюльпани, які всередині бутона мають безліч пелюсток, що дуже нагадують троянду – Monte Peony, Monte Carlo, Exotic Sun, Verona, Yellow Mountain, Tropical Wawe, Yellow Pompon, Foxy Foxtrot.
  • Тюльпани, що мають гострі пелюстки в суцвіттях, і при повному розкритті відгинаються, нагадуючи лілію – Golden Day, Yellow Spider, Ballade Gold, Flashback, Moonlight Girl, Cistula, West Point, Tarda.

Нарциси

Це дуже популярна на ділянці квітка, так як по праву вважається весняною, адже однією з перших радує своїм буйним цвітінням. Рослини нарциси відносяться до багаторічників, тому прості в посадці, адже цибулини не потребують постійної пересадки, а здатні довгі роки радувати своїм чудовим цвітінням. Листя у нарцисів має вузьку, лінійну форму, а також зеленувато-сизий відтінок. Довжина квітконоса може варіюватися від 25 до 70 см. Суцвіття мають різну форму і забарвлення завдяки постійному розширенню селекції. Найпростіші нарциси мають біле забарвлення і червону серединку, а ось більш «культурні» сорти – насиченого жовтого відтінку.

  • Чисто жовті нарциси, у яких не тільки пелюстки, а й сама серединка має жовтий окрас – Tet a Tete, Kiss Mem, Grand Soleil d’Or, Sabrosa.
  • Нарциси з повними серединками, які складаються з великої кількості невеликих пелюсток, що дуже нагадує троянду – Donau Park, Flyer, Dick Wilden, Golden Ducat, Raffles, Heamoor, Double Gold Medal.

Лілії

Однією з найяскравіших жовтих красунь на вашій ділянці може стати красуня-лілія, яка здатна своєю красою затьмарити будь-яких конкурентів. Лілія – ​​це багаторічна рослина, що щорічно радує буйним цвітінням. Великі цибулини – це головне «серце» рослини, яке здатне стати родзинкою квітника. Стебло лілії досить велике, тому варіюється від метра і до двох з половиною, в залежності від сорту. Листя має зелене забарвлення і оригінальне розташування, адже листя розташоване по стеблу, подібно спіралі. Суцвіття лілії – це неймовірної краси квітка з відігнутими пелюстками, в середньому складаються з 6 штук. Всередині обов’язково є товкач і тичинки. Аромат лілії настільки сильний, що при масовій посадці здатний затьмарити будь-яких «сусідів». Жовтий колір лілій – один з найкрасивіших, тому представлений безліччю сортів.

  • Найкрасивіші сорти лілії жовтого відтінку – Kensington, Fata Morgana, Gold Class, Yellow Space, Pearl Melanie, Yellow Bruse, Rio de Janeiro, Amati, Yellow Planet, Golden Splendor.

Троянда

Троянда будь-якого відтінку – це справжня королева квітника, так як ця колюча рослина поєднує в собі неприступність, а також ніжність, завдяки неймовірній красі суцвіття. Стебло рослини може варіюватися в висоті, адже мінімальні показники – це 40 см, а ось максимум може з легкістю перевищити два метри. Троянди завжди в пошані, адже цю красуню прийнято висаджувати в центрі або на задньому фоні, щоб вона своїм могутнім чагарником змогла підкреслити цінність інших рослин на клумбі. Бутон може бути найрізноманітнішим – від щільно розташованих пелюсток у великій кількості, до більш відкритих і практично пухких.

  • Популярні жовті сорти троянд – Toulouse Lautrec, Amber Queen, Berolina, Landora, Marseliesborg, Arthur Bell, Friesia, Emile Nolde, Malta, Papillon, Malbork, Chinatown.

Гладіолуси

Якщо по праву троянда вважається королевою квітів, то саме гладіолус можна сміливо назвати королем через свою різноманітність відтінків і пишноти. Гладіолуси – прямостоячі квітконоси, що «усипані» великою кількістю суцвіть насичених або пастельних відтінків. Довжина кожного суцвіття може з легкістю досягти метра. Квітки гладіолуса дуже нагадують воронку, а їх щільне розміщення на квітконосі дозволяє гладіолусу стати центром жовтого квітника.

  • Популярні сорти гладіолусів саме жовтого забарвлення – Charisma, Limoncello, Morning Gold, Nova Lux.

Бегонія

Бегонія – це головний представник сімейства бегонієвих, який в свою чергу може мати безліч варіацій – трав’яниста і багаторічна рослина, чагарник або напівчагарник. Стебла бегонії мають примітну мясистість, листя досить асиметричне. Незважаючи на те, що бегонія є популярною кімнатною рослиною, варто відзначити, що «садова» бегонія не менше популярна. Тому стане відмінною прикрасою жовтого квітника. Розміри бегонії – скромні. Досягає всього кілька десятків сантиметрів, зате буйне і дуже барвисте цвітіння стануть для вашої клумби справжньою окрасою.

  • Популярні сорти жовтої бегонії – Non Stop Yellow, Fimbriata, Pendula Cascade Yellow, Multiflora Maxima, Cascade Yellow 25, Жовта Махрова.

Альстромерія

Цю дивовижної краси рослину багато хто плутає з лілією, і навіть упевнено стверджує, що квітка альстромерія – це один з дрібних видів сімейства лілійників. Ця рослина по праву вважається однією з найкрасивіших, так як велика кількість яскравих суцвіть надають альстромерії розкоші і естетичної цінності. Параметри рослини можуть бути помірними і складати приблизно 70-80 см, а також показники понад півтора метра – теж не рідкість. Пелюстки таким чином складаються, що воронка дійсно нагадує лілію. Примітно, на одному квітконосі, одночасно формується ціла «грона» суцвіть, 5-6 штук, надаючи квітучому чагарнику шику і неймовірної краси на ділянці. На тлі суцвіть добре гармонує зелене листя вузької форми і великої кількості.

  • Неймовірної краси вважаються альстромерії саме жовтих відтінків, представлені такими сортами, як Золотиста, Нано, Lisa, Garden Jewel Yellow, Lutea.

Калла

Це головний представник сімейства ароїдних, який має унікальну і дуже оригінальну квітку, що складається з своєрідного «качана», який «вкриває ковдру», з чим найчастіше асоціюють суцвіття кали. Сама рослина має помірні розміри, середні показники не перевищують 80 см, хоча існує і більш високі представники. Листя дуже велике і масивне, розташоване ближче до землі. Довжина середнього листка може досягати 30 см, а ось ширина – майже 25 см. Форму багато хто порівнює зі стрілою, так як великого діаметра листя завжди має гострий наконечник, як у стріли. Колірна гамма калл зазвичай біла, але існують також дуже красиві жовті різновиди, що зможуть зробити ваш квітник неймовірно красивим.

  • Відомі сорти кали жовтого кольору – Елліотта, Black Magic, Captain Morelli, Pot of Gold, Best Gold, Florex Gold.

Жоржини

Це одна з найкрасивіших багаторічних трав’янистих рослин, яка належить до роду айстрових, але має своїх поціновувачів і шанувальників. Рослина може бути як невеликого розміру – 30-40 см, так і значного – 2-2,5 метра. Стебла жоржини мають пряму і достатньо гіллясту форму. Листя жоржин може варіюватися в залежності від сорту і виду, але загальними показниками вважається їх супротивність і непарність, а також нестабільна опушенність. Колірна гамма листя теж не єдина – може мати, як всі варіації зеленого, так і більш бурі відтінки. Неймовірної краси суцвіття у вигляді кошиків – це головна цінність рослини. Розміри суцвіть також можуть бути самими різними, від невеликих, що становлять 3-5 см в діаметрі, і до величезних, які з легкістю перевищать діаметр в 20 см. Самі квітки крім яскравих і соковитих відтінків мають масу гострих пелюсток, що нагадують «язички», завдяки яким жоржини набувають високу декоративну цінність на ділянці.

  • Колірна гамма суцвіть жоржин може бути найрізноманітнішою, але особливо цінуються саме жовті сорти – Seattle, Golden Scepter, Melody Latin, Grand Prix, Canary Fubuki, Golden Crown, Kennemerland, Kelvin Floodlight, Gallery Cezane, Grammas Lemon Pie, Yellow Star, Bilbao.

Форзиція

Форзиція – унікальний декоративний чагарник, який має яскраво-жовтий колір, що є справжньою ознакою весни, так як саме цей чагарник здатний не тільки стати головним «господарем» жовтого квітника, а й одним з перших порадувати цвітінням. Суцвіття – це те, що з’являється першим, і лише після завершення рясного золотистого цвітіння, з’являються зелені листочки. Суцвіття не дуже великі, їх діаметр злегка перевищує 2 см, зате величезна кількість створює враження, що гілки чагарнику просто «обліплені» жовтими квітами. Форзиція має неймовірну цінність в ландшафтному дизайні завдяки своєму яскравому і дуже красивому цвітінню, тому використовувати форзицію, як основу жовтого квітника – обов’язково.

  • Популярні сорти форзиції – Minigold, Lynwood, Goldzauber, Goldrausch, Spectabilis, Golden Bells, Flojor, Weekend.

Створення жовтого квітника – це не складне завдання, тому що основою успішної клумби стане грамотний розподіл великої кількості різноманітних рослин жовтого кольору. Пам’ятайте, високорослі квіти не повинні закривати низькорослі, тоді жовта композиція вам вдасться на славу.

Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook